Kategorie

CHWALĘ SIĘ

 Po killku wizytach na siłowni i wyciskaniu dziesiątych potów na sali gimnastycznej pod czujnym okiem Trenera, poczułam się szczuplejsza. Mogę już powiedzieć, że ćwiczę regularnie (w końcu dwa razy w tygodniu od trzech tygodni, to regularnie), nie obijam się na treningach, noga ma być wyżej, to jest wyżej, 20 powtórzeń – jest 20 powtórzeń – no, może nie ma się czym chwalić, ale każdy kiedyś zaczynał. Dla usprawiedliwienia dodam, że na pierwszym treningu ledwo robiłam 15.
 I bluzki stały się jakby luźniejsze. To znaczy nie "jakby", ale one naprawdę są luźniejsze. I dżinsy zapinam  bez wysiłku. I na trening biegnę, jak na skrzydłach pomimo tego, że Trener wrócił z kursu trenerów osobistych i straszy mnie, że nauczył się takich rzeczy, że go znienawidzę.

 Dzisiaj miałam trening na sali gimnastycznej – tylko ja, Trener  i wielkie lustro, w którym mogłam się podziwiać do woli. Po drugiej stronie lustra – uśmiechnięta ja. Fajnie wyglądałam taka wyszczerzona. Po 15 minutach nie było mi już do śmiechu, pot lał się strumieniami, wytapiał się tłuszcz, noga wyżej, przysiad niżej, jeszcze 2, jeszcze 1. Zatrzymaj! Dobrze. Jeszcze raz! 

 Chyba to lubię.

 

2c komentarze/y do CHWALĘ SIĘ

  • koticzka

    Oczywiście, ze JEST się czym chwalić!!! Gratuluję. Ja wymiękam.

  • A.

    Jak najbardziej masz się czym chwalić!!! Podziwiam Cię, gratuluje i zazdroszczę! Sama ciągle obiecuję sobie, że zabiorę się za jakieś ćwiczenia, a kończy się na .. obietnicach..
    Trzymam kciuki!
    Pozdrawiam :)

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>