Kategorie

NIE CHWALĘ SIĘ

Dzisiaj nadszedl kryzys. Nie poszłam na siłownię, pożarłam paczke delicji i kilka czekoladek. Próbowałam odkupić winy brzuszkami, ale mi się odechciało po dziesiątym.

Na dodatek na francuskim dostałam zadanie domowe. Zadanie domowe ?! W moim wieku?! Dlaczego wcześniej, szukając dodatkowej godziny na francuski, nie pomyślałam, że potrzebuję jeszcze jednej godziny na odrobienie zadania i pouczenia się słówek w wolnym czasie.  Na dodatek muszę dawać dobry przykład Arturowi, bo on ma francuski zaraz po mnie, z tą samą panią i tez ma dużo zadane. Musimy wymyślić jakiś system, grupę wsparcia może, odrabianie zadań przy wspólnym stole, wzajemne odpytywanie może.

Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Na pocieszenie w sobotę Madame Butterfly.

2c komentarze/y do NIE CHWALĘ SIĘ

  • Aleksnadra (cichy podczytywacz)

    Takie chwilowe słabości bywają bardziej motywujące niż stuprocentowa konsekwencja – jak się człowiek nie podda mimo onej i walczy dalej :)

    Bonne chance!

  • A.

    Oj tam, raz się skusiłaś – to nie grzech :P Widocznie nie jesteś jeszcze tak stara, skoro zadania domowe dostajesz :) Dasz radę :)

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>