Kategorie

WODA

 Na pasku w TVN24 przewinęła się informacja, że na moim osiedlu nie ma wody. Ale to wiedziałam już od rana, bo nie zdążyłam umyć włosów. O 6:30 leciała tylko zimna woda, co mi nie przeszkadza, bo mam jakiś wewnętrzny przymus mycia włosów z samego rana i nie ma możliwości, żeby ich nie umyć. Ale gdy już wyekspediowałam dziecko do szkoły, okazało się, że z kranu nie leci nic. W czajniku pustki, w butelce tylko odrobina lekko gazowanej Nałęczowianki. 

 Ale nie narzekam. Przytaszczyłam dwie zgrzewki wody i zaległam na kanapie. Zostałam w domu, bo tak mnie coś ścięło -katar, bolące gardło, łamanie w kościach i ogólnie nieciekawie. Wideo na życzenie pozwoliło mi na pobranie pierwszego odcinak siodmej części Chirurgów, a jeśli jeszcze włączą Desperate Housewives, to będzie nirwana. 

 Muszę jednak coś zrobić z włosami i to będzie dobry moment na sprawdzene do czego wystarczy półtoralitrowa butelka wody. Jeśli się postaram, może nawet uda mi się zrobić pranie?

PS Około 15:00
Woda płynie. Nie będzie o 19 newsa o biednych, pozbawionych wody mieszkańcach Naszego Osiedla.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>